0 items $0.00
ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…
Login / Register
Sign inCreate an Account

Lost your password?

0 items $0.00
RUD SpanSet
  • Početna
  • Prodajni program
  • Naši Partneri
  • O nama
  • Katalozi
  • Kontakt
0 items $0.00
Menu
RUD SpanSet
Click to enlarge
Home Oprema za manipulaciju Hidraulična dizalica BOTTLE JACK
Economy Heavy-duty
Back to products
Kuka sa osiguračem KV100

Hidraulična dizalica BOTTLE JACK

  • Čvrst i kvalitetan dizajn
  • Opremljen sigurnosnim ventilom za sprečavanje curenja
  • Pogodan za zahtevne zadatke
  • U skladu sa direktivom o mašinama 2006/42/EC

Isporučuje se sa sertifikatom o ispitivanju, CE deklaracijom o usklađenosti i uputstvom za upotrebu.

Clear
SKU: N/A Category: Oprema za manipulaciju
Podelite:
  • Description
Description
Naziv proizvodaNosivost(kg)Masa(kg)A(mm)B(mm)C(mm)
Hidraulicna dizalica-bottle jack 220002,31589050
Hidraulicna dizalica-bottle jack 330003,218011050
Hidraulicna dizalica-bottle jack 550004,220012560
Hidraulicna dizalica-bottle jack 880005,320012560
Hidraulicna dizalica-bottle jack 10100005,620012560
Hidraulicna dizalica-bottle jack 12120006,221012560
Hidraulicna dizalica-bottle jack 15150007,822013560
Hidraulicna dizalica-bottle jack 202000010,023514060
Hidraulicna dizalica-bottle jack 303000014,0255150-
Hidraulicna dizalica-bottle jack 505000028,0260180-

Related products

Dizalica povlačna na sajlu-tirfor

Select options

Dizalica lančana ručna-Flasencung

Select options

Ručno vitlo

Select options

Koturača

Select options

Paletar

Select options

Kolska vinta

Select options

Hidraulična vinta

Select options

Električno vitlo

Select options

RUD SpanSet je svetski prepoznatljiv brend u oblasti proizvodnje lanaca , kao I celokupne opreme za podizanje I povezivanje tereta I brend koji stalno prati trziste,inovacije I zakonske regulative u ovoj oblasti.

KONTAKT:
  • Kružni put bb, 11309 Leštane,Beograd
  • Centrala
    +381 11 803 62 28
    +381 11 803 62 29
  • info@rudlifting.rs
    rudliftingdoo@gmail.com
RADNO VREME:
Ponedeljak 7:00 - 15:00
Utorak 7:00 - 15:00
Sreda 7:00 - 15:00
Četvrtak 7:00 - 15:00
Petak 7:00 - 15:00
Subota Zatvoreno
Nedelja Zatvoreno
PRATITE NAS:

©2023 Rud SpanSet | Sva prava zadržana. | Designed by Next Vision

  • Početna
  • Prodajni program
  • Naši Partneri
  • O nama
  • Katalozi
  • Kontakt
Korpa
Zatvori
  • +381 60 0267081
  • info@rudlifting.rs